Ładowarka samochodowa do kamery SONY
|
kaniagostyn *UKS Kania Gostyń
[Zamknięty]PSP Mod by kpieczyrak - Unikat
Mile widziana zamiana. PSP: Slim 2001 (wersja USA) modyfikowana przez kpieczyrak.
Soft: 5.50 Gen-D3
Kolor: Srebrny
Stan wizualny: 8/10 (drobne/normalne slady uzytkowania)
Stan techniczny: 10/10
Modyfikacje:
VU Meter - białe LED
Podswietlane wnetrze UMD - czerwone LED
Podswietlane triggery - czerwone LED
Kamera 1.3 Mpix (GO!cam)
Dodatkowy glosnik (wystaje koło 5 mm z umd)
Mikrofon
VIDEO -> http://www.youtube.c...?v=qDGjVGGNbxc- YOU MUST SEE IT !!!
Zdjecia w linku allegro.
Do Konsolki dodaje:
2 futerały (BIGBEN PSP 25 + LBP Sony PSP)
Szmatkę z mikrofibry do LCD
Frotkę Sony
2 Smyczki
Ładowarka samochodowa BIGBEN usb
Ładowarka stacjonarna SONY
Bateria Sony (Prawienowa)
Karta Sony 8GB + Karta 4 GB Lexar
Kabelek USB z ładowarką
http://allegro.pl/hi...1205804044.html DLA FORUMOWICZÓW CENA 650Zł DO NEGOCJACJI
Mile widziana zamiana na mocne podzespoły typu procesor cztero rdzeniowy, płyta, zasilacz, Logitech Z-5500 bądz inna konsola. Konatak gg 984702
Playstation 2 Slim Mega zestaw,PSP,GBA
warto zajrzeć. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::PLAYSTATION 2 SLIM::::::::::::::::::::::::::::::
-Konsola Playstation 2 SLIM przerobiona Swap Magic 3.8
-Orginalna karta 8 MB z Empiku(nie podróbka z allegro)
-6 orginalnych gier(Gran Turismo 4,The Getaway,Jak X ,The Getaway Black Monday,Tekken 5,WRC:Rally Evolded)
-30 gier NTSC działających pod Swap Magic 3.8
-Kamera EYE TOY(2 gry eye toy są w NTSC i działają ze Swapem)
-2xDual Shock 2 SONY
-Gwarancja(zostało jeszcze ok. 10 lub 9 miesięcy)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: PSP FAT 3.90 M33-3::::::::::::::::::::::::::::::::
Konsola PSP 1004(3.90 M33-3)
-ładowarka
-karta pamięci MSPro Duo 2 GB
-bateria to MultiLoader(bateria Sony przerobiona na Pandorę do Unbrickowywania oraz do normalnego grania)
-Zbroja Logitech
-Demo Disc UMD
-Bonusy na plytach DVD
-Gwarancja(Ponad rok)
::::::::::::::::::::::::::::::::::: GAME BOY ADVANCE :) :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Game Boy Advance+ 4 org gry
-Golden Sun
-Where is Nemo?
-SSX TRICKY
-Fifa 2002(GBC)
-akumulatorek do gniazdka 230 V
-akumulatorek pod zapalniczkę samochodową
Szczegóły na PW
//Edit:Możliwość wymiany jakiegoś ze sprzętów na Xboxa 360 (koniecznie 65 nm-Falcon z HDMI)
Ten post był edytowany przez M4ciejet dnia: 29 Kwiecień 2008 - 21:41 Test użytkowy K510i. Pierwsze wrażenie
K510i jest dosyć popularnym ostatnio modelem. Tańsza i uboższa alternatywa dla tych co lubią serię K producenta Sony Ericsson. Często reklamowany w tv, internecie czy prasie. Dosyć mały (101,4 mm długości, 44 mm szerokości i 17,3 mm grubości), lekki (90 g.), dostępny w kolorach Midnight Black i Polished Purple.
Standardowy skład pudełka to telefon, bateria, ładowarka, słuchawki, gwarancja, kabel, płytka CD z oprogramowaniem i instrukcja obsługi. Po poskładaniu telefonu możemy przejść do całej reszty.
Obudowa i klawiatura
Testowany przeze mnie jest model kolorystyczny czarny ze srebrnymi elementami z boku obudowy. Klawisze i joystick chodzą bardzo twardo co daje pewne "poczucie bezpieczeństwa". Troszkę jednak według mnie za małe klawisze. O ile narzekam trochę w K750i to tutaj to już przesada. Niepotrzebnie dużo miejsca wolnego między klawiszami przy ich małych rozmiarach.
Dwa klawisze do aktywowania.deaktywowania fukcji, joy działający w pięciu kierunkach (piąty oczywiście jako przycisk), przycisk do cofania i kasowania, standardowe klawisze numeryczne i jako ostatni homescreen. Nic wyróżniającego i nietypowego. Ogólny standard.
Obudowa nie trzeszczy, nie ma luzów i sprawia wrażenie mocnej. Gdyby pokusić się o zatyczkę na gniazdo ładowarki to telefon sprawiał by wrażenie wodoodpornego. U góry zaczep na smycz. Całość ładnie zgrana.
Bateria
Jak zawsze możemy kierować się danymi producenta które nie zawsze przedstawiają ułamka prawdy. Tutaj jednak możemy spokojnie sobie na te dane popatrzeć. Jeżeli telefon jest używany standardowo, bez zbytnich obciążeń, to potrafi wytrzymać 4-5 dni (dane producenta mówią o 6 godzinach czasu rozmów i 360 godzinach w stanie czuwania).
Wyświetlacz
Rozdzielczość 128x160 pixeli, osiemnastobitowy i wyświetlający 262 tysiące kolorów. Duża ilość kolorów, ale na zbyt małej przestrzeni. Można według mnie zrobić go standardowym 176x220, ale nie mozna mieć wszystkiego. Większych wad nie ma i nie ma się do czegoś przyczepić.
Menu
Standard czyli 12 ikonek. Ułożenie już trochę inne niż w innych modelach. Od lewego górnego rogu mamy do dyspozycji:
multimedia, połączenie z internetem, rozrywka, aparat, wiadomości, zdjęcia z aparatu, alarmy, książka adresowa, odtwarzacz, kalendarz, organizator i ustawienia. Nawigacja i poruszanie się po menu bardzo łatwe i przyjemne.
Soft
W Sony Ericssonach nie ma się do czego przyczepić. Tak tez jest w przypadku K510i. Po menu poruszamy się płynnie i bez zacięć. Spokojnie też możemy korzystać z wszystkich opcji i nie bać się że zaraz się "zawiesi". Według mnie soft to 5/5.
Dźwięk
Ani rewelacyjny, ani tragiczny. Głośniczek na najwyższej głośności oczywiście gra głośno, ale jakość niezbyt dobra. Potrafi z siebie wydobyć 40 głosów w polifonii.
Mamy do dyspozycji słuchawki, które według mnie mają bardzo dobrą jakość, ale przy małej ilości pamięci i tak za dużo mp3 nie posłuchamy. Ogólnie według mnie dźwięk dobry, ale można było zrobić więcej w tej sprawie.
Gry java
Oryginalne mamy dwie:
Minigolf BT - pixel kwadratowy zamiast piłki i nic szczególnego, grywalność 3,5/5 i QadraPop - coś w rodzaju tetrisa, ale o świetnej grywalności 4,5/5. Jak chcemy sobie pograć w coś innego to musimy sami to wgrać.
SMS, MMS
Sms – ze słownikiem t9 lub bez. Słowa podstawowe czasem trzeba samemu wprowadzać, ale to problem wszystkich słowników t9. Poza tym możliwość sms głosowego, z animacją itd. Bardzo fajny. Możemy wybrać dwa tryby długości sms. Tryb pierwszy - tylko 1 sms możliwy o standardowej długości, lub tryb 2 o większej długości i w przypadku przekraczania liczby znaków jednego sms-a jesteśmy dźwiękiem powiadamiani o tym fakcie.
MMS – kombinacje dźwięku, video, animacji, tapet, tekstu, własny dźwięk musimy zmieścić w rozmiarach ograniczanych przez operatora.
Komunikacja i WAP
Mimo iż jest to tańsza wersja to mamy pełną komunikację. Bluetooth, IrDa, PC -> Telefon i połączenia wap. Jak to bywa trudno go podłączyć z Windows 98, ale to już normalne w czasach Visty, Millenium, 2000 i kilku innych nowszych Windowsów
Pamięć
Nie mamy do dyspozycji kart pamięci więc trzeba ograniczyć się do tego co dał nam producent, czyli do 28 mega. Wystarcza na zapisanie około 100 zdjęć najwyższej jakości więc nie ma problemu. W razie czego zawsze możemy coś zgrać, usunąć, itp.
Aparat, kamera
1,3 Mpix do dyspozycji. Jak na te dane są bardzo ładne. Mnie osobiście nie podoba sie wielkie srebrne "oczko" z tyłu obudowy. Fajnie że można zmieniać dźwięk kliknięcia przy robieniu zdjęcia.
Menu „tryb zdjęć” pozwala nam na wybranie takich trybów jak:
Zwykły – standard
Panorama – robimy jedno zdjęcie i zostaje nam kawałek boku zaciemniony żebyśmy mogli dopasować go do drugiego i łączyć je w całość. Razem robimy trzy zdjęcia łączone w całość. Czasem ciężko zrobić dobrą i „czystą” panoramę.
Ramki – mamy do dyspozycji trochę ramek dla naszych zdjęć.
Seria – aparat robi kilka zdjęć pod rząd. Dobre dla obiektów poruszających się.
Mamy do dyspozycji również „efekty” w której możemy ustawić na zdjęcia czarno-białe, negatyw, sepię, solaryzację. Balans bieli pozwala na ustawienia w zależności od warunków jakie panują. Jeżeli nie chce nam się bawić możemy oczywiście ustawić automatyczne ustawienie.
Kamerka standardowo pozwala na kręcenie filmów o czasie ograniczonnym tylko pojemnością pamięci.
Akcesoria
Te które daje nam producent to:
Słuchawka bluetooth (TM) HBH-PV705,
Lampa błyskowa MXE-60,
Zestaw samochodowy HCA-60,
Uchwyt samochodowy.
Można jeszcze poszukać innych, nieautoryzowanych przez producenta.
Podsumowanie
Aktualnie telefon nie jest nowością na rynku. Mimo wszystko wciąż jest popularny. Zawdzięcza to według mnie, tak jak pisałem wcześniej, stosunkowo niskiej cenie. Dzisiaj telefon z drugiej ręki kupimy za 399 złotych i mniej. Zaletą na pewno jest komunikatywność, design i soft. Niestety ma dla mnie małe mankamenty i tutaj mam na myśli głównie rozmiar wyświetlacza. Całą resztę można przemilczeć, bo nie każdemu będzie przeszkadzało to co mi. Telefon ten polecam każdemu, kto chce mieć wszystkiego po trochu, za małą cenę. Jeżeli komuś jednak zależy na kombajnie "czegotoniemającym", to odsyłam do nowszych modeli, droższych o kilkaset złotych.
Tekst w całości autorstwa Damiana Harazima - Andiego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie w całości lub fragmentach bez zgody autora zabronione. Kontakt damianbytom@gmail.com. [Sony Ericsson] P900i.
Dane podstawowe
Sonyericsson P900 jest następcą dostępnego już od ponad roku także w Polsce modelu inteligentnego telefonu oznaczonego symbolem P800. W nowym pudełku dostajemy mnóstwo rzeczy. Po wyjęciu samego telefonu, instrukcji i ładowarki - czyli akcesoriów które zwykle znajdują się w nowo zakupionym komplecie - w opakowaniu pozostaje jeszcze mnóstwo innych drobiazgów. Największy z nich to stacja dokująca służąca do transmisji danych. Ponadto w nowym zestawie znajdują się także dwa dodatkowe stylusy do ekranu dotykowego, przewodowy zestaw słuchawkowy, pokrowiec, dodatkowa klapka, mały śrubokręcik? oraz płyty CD z oprogramowaniem.
Telefon wyposażony jest w litowo-polimerową baterię o pojemności 1270 mAh. Tak duża pojemnośę jest konieczna do zasilania dużego dotykowego wyświetlacza P900. W pełni naładowany akumulatorek wystarcza na 480 godzin pracy w trybie standby i 16 godzin rozmowy. Mimo pokaźnych rozmiarów wyświetlacza, projektantom udało się zachowaę dosyę niską wagę telefonu – Sonyericsson P900 waży razem z baterią 150 gramów, czyli niewiele więcej niż bardzo popularna kiedyś Nokia 3210.
Funkcje i wyposażenie
Zaletą inteligentnych telefonów nie jest tylko oprogramowanie dostarczone przez producenta lecz przede wszystkich możliwości jego dalszej rozbudowy. Gdyby skoncentrowaę się tylko na tym, co w telefonie zostało zainstalowane fabrycznie, to P900 oferuje niewiele więcej niż standardowy (aczkolwiek dobrze wyposażony) telefon komórkowy z dużym wyświetlaczem. Gdy jednak zainstalujemy dostarczone w zestawie lub pobrane z sieci oprogramowanie, to przed użytkownikami otwierają się całkiem nowe możliwości zwiększenia funkcjonalności swojego P900.
Do połączenia z komputerem służą złącze USB (dołączona do zestawu stacja dokująca USB pełni jednocześnie rolę stołowej ładowarki) oraz bezprzewodowo: Bluetooth oraz IRDA. Program PC Suite umożliwi nam zestawienie połączenia modemowego z internetem, synchronizację danych z programami pocztowymi np. MS Outlook, zainstalowanie nowych gier i aplikacji oraz plików językowych. Z kolei połączenie z internetem nawiązaę można w zwykłym trybie CSD, przy użycia szybkiej transmisji danych HSCSD oraz poprzez GPRS. Ta ostatnia metoda będzie prawdopodobnie najczęściej stosowana przez użytkowników, chociaż jak pokazuje doświadczenie, przy użyciu HSCSD (dostępnej tylko w Plusie) przesłanie dużych objętościowo plików wideo może byę tańsze.
Zacznijmy od tego, co w telefonie jest zainstalowane fabrycznie. Rozbudowana książka telefoniczna umożliwia sporządzenie notatek przy każdym wpisie. Do zwykłego numeru telefonu dodaę można numery na komórki, do pracy, adresy email, www, adresy pocztowe, ustawię sygnał dzwonka oraz wybraę obrazek, który pokaże się na ekranie w momencie nadejścia połączenia.
Do zarządzania czasem służy kalendarz. Pod wybraną datą ustawię można np. spotkanie, przypomnienie lub wpis z interwałem czasowym. W razie potrzeby informacja będzie wyświetlana na ekranie codziennie, co tydzień, co miesiąc lub w zdefiniowanych przez użytkownika dniach. Oczywiście jest także możliwośę wybrania sygnału dźwiękowego który poinformuje nas o zdarzeniu.
Kolejną przydatną funkcją P900 jest przeglądarka internetowa. Od razu radzimy jednak, aby z niej zrezygnowaę na korzyśę produktu Opery, firmy z którą Sonyericsson ma umowę. Po pierwsze - Opera w przeciwieństwie do przeglądarki standardowej nie stwarza problemów z połączeniem, po drugie – oferuje o wiele więcej funkcji takich jak JavaScript, wygładzanie czcionek itp.
Po wejściu do menu Messages na ekranie ukaże się lista różnych typów wiadomości. Jest ich dużo: SMS-y, MMS-y, emaile, wiadomości wysłane przez IrDA lub Bluetooth, wiadomości sieciowe. Dzięki dużemu ekranowi, tworzenie i przeglądanie nie stwarza problemów.
Przeglądarka plików umożliwia otworzenie m.in. dokumentów Worda, Excela, Powerpointa oraz PDF. Jeżeli ktoś potrzebuje innych formatów, to może wgraę ich obsługę z płyty CD.
Przejdźmy do funkcji multimedialnych. Przy użyciu zintegrowanej cyfrowej kamery VGA, użytkownik może robię fotki a nawet nagraę film w formacie MPEG4 o rozdzielczości QCIF 176x144px. Zdjęcia i nagrania mają dobrą jakośę. W zależności od warunków zewnętrznych użytkownik może wybraę tryb nocny, dzienny lub w pomieszczeniach. Inną przydatną funkcją jest odtwarzacz MP3. Dołączone do zestawu słuchawki pozwalają cieszyę się nagraniami w każdym miejscu. Jakośę odtwarzania jest bez zarzutu. Z kolei do zapisu dźwięku służy Sound Recorder. Dzięki zastosowaniu dosyę wydajnej kompresji, pliki dźwiękowe nie zajmują wiele miejsca. A propos miejsca - rozbudowane funkcje multimedialne wymagają odpowiedniej pamięci. P900 ma jej sporo – choę przydałoby się jeszcze więcej. Wewnętrzna pamieę ma pojemnośę 16 MB a dołączony do zestawu memory stick duo – 32 MB. Na szczęście jest to pamięę wymienna a dodatkowe karty pamięci o pojemności 128-256 MB można już kupię za 300-700 zł (ceny z marca 2004).
Właśnie dzięki dużej pamięci oraz możliwościom systemu Symbian Sonyericsson P900 oferują duże możliwości rozbudowy. Oferta oprogramowania zarówno płatnego jak i darmowego jest dosyę duża. W internecie znaleźę można programy do zarządzania informacjami osobistymi (Symbian umożliwia ich integracją z książką telefoniczną i innym funkcjami telefonu), programy graficzne, finansowe, programy do składowania kodów i mnóstwo innych przydatnych aplikacji. Jeżeli komuś brakuje miejsca w pamięci, to jest nawet możliwośę zainstalowania Stackera – znanego kiedyś z PC-tów programu do kompresji danych w locie. Dzięki niemu ilośę miejsca dostępnego na dysku może się zwiększyę nawet dwukrotnie. Oferta gier na P900 również jest duża. Tytuły przygotowane na P800 działają na jego następcy, więc twórcy nie muszą przerabiaę swoich programów. Na P900 graę można w wyścigi samochodowe, gry FPP (dostępny jest nawet Doom, ale nie udało się go uruchomię) i mnóstwo gier logicznych. Większośę z nich jest sprzedawana na licencji shareware, ale musimy się przygotowaę, że za najbardziej skomplikowane i rozbudowane gry przyjdzie nam zapłacię. Na zdjęciach gra Cobra Attack oraz program dostosowujący wygląd ekranu do stylu Windows XP
[źródło: Telix.pl]
zanotowane.pldoc.pisz.plpdf.pisz.plshirli.pev.pl
|
|
|